Mūsu uzņēmums tiek dibināts 2010. gadā un specializējas auto kondicionieru apkalpošanā vieglajiem un kravas automašīnām, džipiem, minibusiem. Vairāk ka 5 gadu laikā mūsu serviss pilnveidoja savus iemaņas dotajā nozarē un esam gatavo piedāvāt Jums kvalitatīvus un profesionālus pakalpojumus.

Mēs piedāvājam mūsu klientiem pilnu klāstu auto kondicionieru apkalpošanā:
— auto kondicionieru uzpilde
— diagnostikas veikšana
— nepieciešamo remontdarbu veikšana
— metināšanas darbi
— auto kondicioniera detaļu remonts

Darbā mēs izmantojam tikai kvalitatīvas rezerves daļas, bet uzpildē tikai kvalitatīvu, neizmantotu freonu. Kondicioniera uzpilde tiek veikta pamatojoties uz konkrētas automašīnas tehniskiem parametriem.

Pirms jebkura darba sākšanas, saistītas ar auto kondicioniera apkopi, mēs obligāti veiksim sistēmas diagnostiku. Diagnostika aizņems apmēram pusstundu laikā, bet palīdzēs samazināt remonta izdevumus, uz bojājumu noteikšanas rēķinā pirmā etapā. Tā, piemēram, noplūdes noteikšana sistēmā ļaus būtiski ietaupīt uzpildē.

Servisu, kas piedāvā dotus pakalpojumus ir daudz. Bet Jums ir nepieciešams zināt, ka nepareiza auto kondicionieru uzpilde, var izraisīt būtiskus bojājumus sistēmā, kas nākotne var novest pie dārga remonta.
Darbības, kas var izraisīt bojājumus:
— uzpilde ar nekvalitatīvu freonu
kompresora bojājumi, filtru piesārņošana, gumijas ieliktnīšu, blīvslēgu un metāla postījumi, sistēmas athermetizācija, kaitīgas iztvaikošanas, kalpošanas laika samazināšana.
— freona nepietiekamais daudzums;
zems spiediens sistēmā, kompresora pārkarse, zema veiktspēja;
—  freona pārpalikums sistēmā
kondensatora bojājumi;

Auto klimata sistēmas serviss-autokondicionieri.lv